Konsultacje w pracowni ceramiki artystycznej

Zapraszamy uczestników zajęć w pracowni ceramiki artystycznej na indywidulane konsultacje. 
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 505028927 

Konsultacje prowadzi instruktor:
Mirosław Kulla - absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (dyplom 1997). Autor wystaw indywidualnych i zbiorowych. Prowadzi warsztaty twórcze. Organizator i pomysłodawca wielu artystycznych projektów realizowanych w JCK

SZCZEGÓLNE WARUNKI ORGANIZACJI ZAJĘĆ I POBYTU DZIECI, MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH W JELENIOGÓRSKIM CENTRUM KULTURY związane z przeciwdziałaniem COVID-19 dostępne są w tym linku. KLIKNIJ I ZAPOZNAJ SIĘ!

Teatr Maska - "Kontrabasista" | 08.03.2020
KONTRABASISTA to przepełniony groteską, śmiechem i nostalgią monodram. To swoisty rozrachunek życiowy niespełnionego muzyka, a tak naprawdę to właściwie każdego z nas. W monodramie miłość konkuruje z nienawiścią, a gorzki śmiech z bezsilnością. Samotność kontrabasisty to pole do popisu dla jego wyobraźni. Wyobraźnia bohatera ukazuje widzowi szereg nie tylko komicznych, ale i dramatycznych zachowań.
Premiera: Teatr Verbum - "Serenada" / 05.01.2020
„Serenada to z pozoru banalna, śmieszna historyjka.. Pod kryminalno-komediową warstwą kryje się bowiem tyle znaczeń, ilu czytelników tekstu lub widzów przedstawienia. To historia o tęsknocie za lepszym światem, o ciekawości nieznanego, o chęci dotknięcia zakazanego owocu. To opowieść o jakże ludzkim pomieszaniu dobra i zła, o pragnieniu miłości, o zazdrości, o uwodzeniu”.