Konsultacje w pracowni ceramiki artystycznej

Zapraszamy uczestników zajęć w pracowni ceramiki artystycznej na indywidulane konsultacje. 
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 505028927 

Konsultacje prowadzi instruktor:
Mirosław Kulla - absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (dyplom 1997). Autor wystaw indywidualnych i zbiorowych. Prowadzi warsztaty twórcze. Organizator i pomysłodawca wielu artystycznych projektów realizowanych w JCK

SZCZEGÓLNE WARUNKI ORGANIZACJI ZAJĘĆ I POBYTU DZIECI, MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH W JELENIOGÓRSKIM CENTRUM KULTURY związane z przeciwdziałaniem COVID-19 dostępne są w tym linku. KLIKNIJ I ZAPOZNAJ SIĘ!

Krokus Jazz Festiwal | 23.09 - 26.09.2021
Krokus Jazz Festiwal, festiwal z 20-letnią historią, w tym roku otwiera nowy rozdział swojego istnienia. Organizowany w Jeleniej Górze, sercu Karkonoszy, zaprezentuje koncerty w różnych lokalizacjach, aby zachęcić fanów muzyki do poznawania i odkrywania na nowo pięknych zakątków tego regionu oraz nowych muzycznych światów.
Przetarg ustny na sprzedaż samochodu
Jeleniogórskie Centrum Kultury ogłasza przetarg ustny na sprzedaż samochodu typu bus marki Renault Master rok prod. 2002. Przetarg odbędzie się w dniu 18 marca (środa) 2020 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Jeleniogórskiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 60 pok. 110 (1 piętro). Warunkiem przystąpienia do przetargu jest złożenie karty zgłoszenia do przetargu – do dnia 17 marca 2020.