Poniedziałkowe zdjęcie tygodnia | 09.02.2021

Dzieeeeeeeń dobry!
Czas na poniedziałkowe zdjęcie dnia wg Tomka Mielecha.

Wacław Narkiewicz kilka dni temu obchodził 90 -te urodziny. W Jeleniej Górze mieszka od 1947 r. Fotografią zajmuje się od 1953 roku. Należy do Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego od chwili jego powstania w 1961 r. Jest laureatem wielu nagród m.in. dwukrotnie otrzymał nagrodę specjalną za tematykę karkonoską na Biennale Fotografii Górskiej w Jeleniej Górze. Jego fotografie znajdują się w zbiorach Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze, Galerii BWA w Jeleniej Górze i Jeleniogórskiego Centrum Kultury.
Panu Wacławowi życzymy dużo dobrej energii i zdrowia! I trzymamy za słowo, bo obiecał nam że, na kolejnym Biennale Fotografii Górskiej pokaże swoje fotografie z gór...
Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze  Galeria BWA Jelenia Góra

Koncert: Anita Lipnicka | 03.02.2023
"Zamierzamy odwiedzić miejsca, do których nie udało nam się dotrzeć z naszym Intymnym ogrodem w składzie poszerzonym o smyki" - deklaruje Anita. "Co nie oznacza, że przyjedziemy do Was bez scenografii i bez ognia w naszym instrumentarium! Wręcz przeciwnie - stworzymy wyjątkowy klimat, który pozwoli Wam przenieść się na moment w inny świat, świat pełen kojących wrażeń dźwiękowo-wizualnych, których wspólnym mianownikiem będzie....miłość!"
Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz | 10.11.2021 | Koncert odwołany
Szanowni Państwo, informujemy, że koncert zaplanowany na 10 listopada 2021 roku o godzinie 19.00  w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury został odwołany. Prosimy zapoznać się z informacją dotyczącą zwrotu biletów.