Poniedziałkowe zdjęcie tygodnia | 09.02.2021

Dzieeeeeeeń dobry!
Czas na poniedziałkowe zdjęcie dnia wg Tomka Mielecha.

Wacław Narkiewicz kilka dni temu obchodził 90 -te urodziny. W Jeleniej Górze mieszka od 1947 r. Fotografią zajmuje się od 1953 roku. Należy do Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego od chwili jego powstania w 1961 r. Jest laureatem wielu nagród m.in. dwukrotnie otrzymał nagrodę specjalną za tematykę karkonoską na Biennale Fotografii Górskiej w Jeleniej Górze. Jego fotografie znajdują się w zbiorach Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze, Galerii BWA w Jeleniej Górze i Jeleniogórskiego Centrum Kultury.
Panu Wacławowi życzymy dużo dobrej energii i zdrowia! I trzymamy za słowo, bo obiecał nam że, na kolejnym Biennale Fotografii Górskiej pokaże swoje fotografie z gór...
Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze  Galeria BWA Jelenia Góra

Koncert: Michał Bajor | 12-13.03.2021
Zapraszamy serdecznie na koncert Michała Bajora w Jeleniogórskim Centrum Kultury! Artysta zagra utwory z najnowszej płyty "Kolor Cafe - Przeboje Włoskie i Francuskie"!
Skok w blok | 26.07 - 02.08.2020
Skok w Blok to dobra zabawa, miło spędzony czas, świetne wakacje, rewelacyjne warsztaty, znakomici animatorzy i aktorzy, fantastyczne wspomnienia. To animacyjno-artystyczny projekt realizowany na podwórkach dużych skupisk mieszkaniowych na terenie całego miasta. Prócz pracy warsztatowej w każdym miejscu zaplanowanych jest wiele niespodzianek, które mają rozwijać wyobraźnię.