Poniedziałkowe zdjęcie tygodnia | 09.02.2021

Dzieeeeeeeń dobry!
Czas na poniedziałkowe zdjęcie dnia wg Tomka Mielecha.

Wacław Narkiewicz kilka dni temu obchodził 90 -te urodziny. W Jeleniej Górze mieszka od 1947 r. Fotografią zajmuje się od 1953 roku. Należy do Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego od chwili jego powstania w 1961 r. Jest laureatem wielu nagród m.in. dwukrotnie otrzymał nagrodę specjalną za tematykę karkonoską na Biennale Fotografii Górskiej w Jeleniej Górze. Jego fotografie znajdują się w zbiorach Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze, Galerii BWA w Jeleniej Górze i Jeleniogórskiego Centrum Kultury.
Panu Wacławowi życzymy dużo dobrej energii i zdrowia! I trzymamy za słowo, bo obiecał nam że, na kolejnym Biennale Fotografii Górskiej pokaże swoje fotografie z gór...
Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze  Galeria BWA Jelenia Góra

DKF na Ferie Zimowe
Zapraszamy serdecznie na DKF dla dzieci! Przygotowaliśmy dwa filmy, które wyświetlimy w czasie ferii zimowych dla naszych najmłodszych widzów.  Młody renifer Alex i Śnieżna Paczka to nasz wybór dla Was!
BAR-CAMP w Steinhaus Bautzen !
Artyści, realizatorzy techniki estradowej, pracownicy kultury, urzędnicy spotkajmy się wszyscy razem na BAR-CAMP w Steinhaus Bautzen i nawiążmy w tych trudnych czasach nowe kontakty!