Spot reklamujący najnowszy projekt „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ!” Interreg Polska Saksonia 2014-2020

Dziś przedstawiamy Wam spot reklamujący nasz najnowszy projekt „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ!”

Autorem animacji jest grupa Render Boys!

Razem w przyszłość!, to dwuletni projekt zakładający intensywną współpracę partnerów: Jeleniogórskiego Centrum Kultury, Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen oraz Gerhart-Hauptmann-Theater Görlitz-Zittau GmbH.

W ramach tej współpracy planuje się szereg działań. Innowacyjnym rozwiązaniem jest ścisłe powiązanie większości działań w swoistą sieć współpracy w obszarze dwóch działań: muzyki i teatru. W ramach projektu w Miasto Jelenia Góra odbywać się będą Pestka Festival i Silesia Sonans, które zaskakiwać będą nowymi formami i rozwijać nie odkryte dotąd sfery artystyczne. łapki w górę #razem​! #startujemy

Projekt „Razem w przyszłość!” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg PL-SN 2014-2020 oraz ze środków Miasta Jelenia Góra. Więcej o naszym projekcie przeczytacie pod adresem: hhttps://www.jck.pl/.../projekt-quotrazem-w-przyszloscquot/

Krokus Jazz Festiwal 2020
Zapraszamy do Jeleniogórskiego Centrum Kultury i Klubu „Kwadrat” na ul. Bankową na coroczne święto jazzu. Przez trzy październikowe dni podziwiać będziemy kilkudziesięciu znakomitych muzyków grających jazz na najwyższym poziomie.
W KUCHNI DUCHA GÓR
Film zrealizowany w ramach projektu „Rzemiosła Ducha Gór”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Program Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014–2020) oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.