Spot reklamujący najnowszy projekt „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ!” Interreg Polska Saksonia 2014-2020

Dziś przedstawiamy Wam spot reklamujący nasz najnowszy projekt „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ!”

Autorem animacji jest grupa Render Boys!

Razem w przyszłość!, to dwuletni projekt zakładający intensywną współpracę partnerów: Jeleniogórskiego Centrum Kultury, Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen oraz Gerhart-Hauptmann-Theater Görlitz-Zittau GmbH.

W ramach tej współpracy planuje się szereg działań. Innowacyjnym rozwiązaniem jest ścisłe powiązanie większości działań w swoistą sieć współpracy w obszarze dwóch działań: muzyki i teatru. W ramach projektu w Miasto Jelenia Góra odbywać się będą Pestka Festival i Silesia Sonans, które zaskakiwać będą nowymi formami i rozwijać nie odkryte dotąd sfery artystyczne. łapki w górę #razem​! #startujemy

Projekt „Razem w przyszłość!” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg PL-SN 2014-2020 oraz ze środków Miasta Jelenia Góra. Więcej o naszym projekcie przeczytacie pod adresem: hhttps://www.jck.pl/.../projekt-quotrazem-w-przyszloscquot/

PREMIERA spektaklu "Bar" Teatru VERBUM
Spektakl „BAR” to kolejna propozycja Teatru VERBUM działającego od kilku sezonów w JCK w Jeleniej Górze. Przedstawienie powstało w wyniku poszukiwań twórczych członków zespołu teatru. Jest to kilka pozornie nie związanych z sobą scen – można by powiedzieć – osobnych monologów. Lecz miejsce, w którym się oni (bohaterowie) pojawiają jest niezwykłym „łącznikiem”. 
Zapraszamy na cykl koncertów plenerowych MUZYCZNI SĄSIEDZI na Placu Ratuszowym!
Zapraszamy na cykl koncertów plenerowych MUZYCZNI SĄSIEDZI na Placu Ratuszowym!  Pięć wakacyjnych sobót pełnych świetnej muzyki w wykonaniu artystów z Polski i Niemiec. W samym sercu miasta zabrzmi jazz, funky, klasyka, pop punk, rock czy piosenka autorska. Startujemy już 2 lipca o godz. 19:00!