Spot reklamujący najnowszy projekt „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ!” Interreg Polska Saksonia 2014-2020

Dziś przedstawiamy Wam spot reklamujący nasz najnowszy projekt „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ!”

Autorem animacji jest grupa Render Boys!

Razem w przyszłość!, to dwuletni projekt zakładający intensywną współpracę partnerów: Jeleniogórskiego Centrum Kultury, Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen oraz Gerhart-Hauptmann-Theater Görlitz-Zittau GmbH.

W ramach tej współpracy planuje się szereg działań. Innowacyjnym rozwiązaniem jest ścisłe powiązanie większości działań w swoistą sieć współpracy w obszarze dwóch działań: muzyki i teatru. W ramach projektu w Miasto Jelenia Góra odbywać się będą Pestka Festival i Silesia Sonans, które zaskakiwać będą nowymi formami i rozwijać nie odkryte dotąd sfery artystyczne. łapki w górę #razem​! #startujemy

Projekt „Razem w przyszłość!” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg PL-SN 2014-2020 oraz ze środków Miasta Jelenia Góra. Więcej o naszym projekcie przeczytacie pod adresem: hhttps://www.jck.pl/.../projekt-quotrazem-w-przyszloscquot/

DKF repertuar na marzec 2020
Nasza mała Polska, Historia małżeńska, Oficer i szpieg, Poznajmy się jeszcze raz, Nasze miejsce na Ziemi czyli 5 świetnych filmów, które przygotowaliśmy dla Państwa w ramach marcowego DKF Klaps!
DKF w domu! | 09.02.2021
Zapraszamy do przeglądu filmów polecanych w tym tygodniu do obejrzenia w telewizji oraz na platformach filmowych. Polecam oczywiście Waldemar Wilk!