Zdjęcie tygodnia | 01.02.2020

Dziś w ramach zdjęcia tygodnia wg Tomka Mielecha - zapowiedź wystawy!


W środę będziemy mieć dla Was niespodziankę, kolejny cykl Tomka, pachnie kawą na samą myśl, niebawem dowiecie się dlaczego!

Nie poddajemy się - mimo zamkniętych galerii w Czechach już wisi w Galerii Draka w Trutnowie wystawa fotografii "Prezentacje", która jest  przeglądem tego co jest charakterystyczne dla  jeleniogórskiego środowiska fotograficznego - a więc fotografii wykonanych w klasyczny sposób w ciemni lub przy użyciu w procesie tradycyjnych materiałów fotograficznych. Wystawa prezentuje  bardzo różnorodne postawy takich fotografów jak: Nina Hobgarska, Marek Liksztet, Krzysztof Kuczyński, Janusz Moniatowicz, Jacek Jaśko, Wojciech Miatkowski, Krzysztof Niewiadomski, Tomasz Mielech, i Jan Zawadzki. Czekamy na otwarcie galerii- jak tylko to nastąpi damy znać. Galerię warto odwiedzić też, aby zobaczyć wiele interesujących dzieł sztuki - choćby słynnego Jana Švankmajera. Bardzo polecamy.
Wystawa została przygotowana przez Jeleniogórskie Centrum Kultury w ramach projektu "Fotografia w górach"

Teatr Ucieczkowy - Spektakl / 09.01.2020
Zapraszamy serdecznie na spektakl "Napromieniowany Raj" Teatru Ucieczkowego w reżyserii Piotra Jędrzejasa
Jeleniogórski Jarmark Świąteczny - konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
WYGRAJCIE SZKOLNĄ WYCIECZKĘ! Weźcie udział w konkursie na budowę Szopki Bożonarodzeniowej. Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza klasy szkół podstawowych do udziału w konkursie na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.