Zdjęcie tygodnia | 01.02.2020

Dziś w ramach zdjęcia tygodnia wg Tomka Mielecha - zapowiedź wystawy!


W środę będziemy mieć dla Was niespodziankę, kolejny cykl Tomka, pachnie kawą na samą myśl, niebawem dowiecie się dlaczego!

Nie poddajemy się - mimo zamkniętych galerii w Czechach już wisi w Galerii Draka w Trutnowie wystawa fotografii "Prezentacje", która jest  przeglądem tego co jest charakterystyczne dla  jeleniogórskiego środowiska fotograficznego - a więc fotografii wykonanych w klasyczny sposób w ciemni lub przy użyciu w procesie tradycyjnych materiałów fotograficznych. Wystawa prezentuje  bardzo różnorodne postawy takich fotografów jak: Nina Hobgarska, Marek Liksztet, Krzysztof Kuczyński, Janusz Moniatowicz, Jacek Jaśko, Wojciech Miatkowski, Krzysztof Niewiadomski, Tomasz Mielech, i Jan Zawadzki. Czekamy na otwarcie galerii- jak tylko to nastąpi damy znać. Galerię warto odwiedzić też, aby zobaczyć wiele interesujących dzieł sztuki - choćby słynnego Jana Švankmajera. Bardzo polecamy.
Wystawa została przygotowana przez Jeleniogórskie Centrum Kultury w ramach projektu "Fotografia w górach"

Poniedziałkowe zdjęcie tygodnia | 09.02.2021
Dzieeeeeeeń dobry! Czas na poniedziałkowe zdjęcie dnia wg Tomka Mielecha! Wacław Narkiewicz kilka dni temu obchodził 90 -te urodziny. W Jeleniej Górze mieszka od 1947 r. Fotografią zajmuje się od 1953 roku
Przetarg ustny na sprzedaż samochodu
Jeleniogórskie Centrum Kultury ogłasza przetarg ustny na sprzedaż samochodu typu bus marki Renault Master rok prod. 2002. Przetarg odbędzie się w dniu 18 marca (środa) 2020 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Jeleniogórskiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 60 pok. 110 (1 piętro). Warunkiem przystąpienia do przetargu jest złożenie karty zgłoszenia do przetargu – do dnia 17 marca 2020.