Cudowna Terapia, komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy. | 19.11.2021

Cudowna Terapia Cudowna Terapia, komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy.

19 listopada 2021 o godz. 17:00 Jelenia Góra - woj. Dolnośląskie Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. Bankowa 28/30

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie. Obsada: • Joanna Dorek: Dominika Ostałowska/ Joanna Trzeepiecińska/ Olga Bończyk • Walenty Dorek : Dariusz Kordek/ Marcin Kwaśny • Terapeuta: Andrzej Młynarczyk/ Artur Pontek/ Dariusz Taraszkiewicz

Bilety: 95 zł w przedsprzedaży do nabycia na www.bilety.jck.pl. 

Koncert: Pablopavo i Ludziki / 16.11.2019
Pablopavo nawija, nieco śpiewa i okazjonalnie gra na gitarze w różnych zespołach. Również komponuje i pisze teksty. Książkę też napisał. A już 16 listopada przyjedzie do nas z Ludzikami i zagra w Sali Widowiskowej JCK!
Warsztaty fotograficzne w JCK
Zapraszamy do udziału w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Jeleniogórskie Centrum Kultury. Warsztaty odbędą się w JCK przy ul. Bankowej 28/30.