ODWOŁANE ! / Zimowe Warsztaty Artystyczne „Ze sztuką dookoła świata” w JCK

Z przykrością informujemy, że zgodnie z obowiązującymi w 2021 r. „Wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej dla organizatorów półkolonii w szkołach podstawowych” Jeleniogórskie Centrum Kultury obecnie nie posiada uprawnień do zorganizowania półkolonii zimowych. Bardzo dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy obdarzyli nas zaufaniem i zapisali swoje pociechy na zimowe warsztaty artystyczne. Przepraszamy, że musimy te zapisy anulować. Mamy nadzieję, że spotkamy się podczas letnich wakacji już po zakończonej epidemii. Czego Państwu i sobie życzymy.


Zimowe Warsztaty Artystyczne Ze sztuką dookoła świata” w JCK
04-15 stycznia 2021
(dla dzieci 6 - 10 lat)

Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza dzieci do spędzenia kreatywnego wypoczynku w naszym ośrodku.
Cena pobytu tygodniowego – I TURNUS 150 PLN / II TURNUS 170 PLN, dla dzieci legitymujących się Kartą Dużej Rodziny – I TURNUS 90 PLN / II TURNUS 100 PLN.

Zapewniamy opiekę wychowawczą (w godz 8.00 - 16.00), interesujący program artystyczno- edukacyjny, wypoczynek, świetne zabawy.
Zapewniamy również jeden posiłek, tj obiad (Restauracja Relax). 

I turnus: 04.01 – 08.01.2021 (bez 06.01.2021)

II turnus : 11.01 – 15.01.2021

Na każdym turnusie może przebywać maksymalnie 24 osoby w podziale na 2 grupy 12-osobowe.

Sposoby płatności – zapisując dziecko telefonicznie, rodzice zobowiązani są do opłaty na konto JCK . 
Jeśli nie uzyskamy w ciągu 2 dni roboczych należnej kwoty, dziecko zostanie z listy wykreślone.
Dyspozycja bankowa powinna być wypełniona wg następującego wzoru:

Zimowe Warsztaty Artystyczne, imię i nazwisko dziecka , tydzień I lub II, lub tydzień I i II
(tu prosimy o wpisanie cyfr określających kolejny tydzień, zgodnie z numeracją podaną przy programie
np.  
Zimowe Warsztaty Artystyczne, Małgosia Motylska, tydzień - I, II)

Dla dzieci, które posiadają Jeleniogórską Kartę Dużej Rodziny (nie akceptujemy kart z innych miast) tygodniowy koszt warsztatów wynosi 90 / 100 PLN. 
Przy zapisie telefonicznym prosimy przygotować numer karty. 

Numer konta do wpłaty: 
Bank Millennium S.A. Jelenia Góra
02 1160 2202 0000 0000 4558 9216 
Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, 58-500 Jelenia Góra

ZAPISY WYŁĄCZNIE TELEFONICZNE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ OD DNIA 9 grudnia do momentu zapełniania listy w godzinach od 9:00 do 14:00 (tylko w dni robocze) pod numerem telefonu 75 64 23 880 (881)

Będziemy dążyli aby warsztaty odbyły się zgodnie z planem ale w przypadku zmiany przepisów lub zaostrzenia rygorów sanitarnych i konieczności przerwania warsztatów wpłacone przez rodziców pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych.


WAŻNE:

  • Prosimy o zapoznanie się z wymogami sanitarnymi, znajdującymi się na stronie JCK.  Przepisy te zostały utworzone dla wszystkich uczestników naszych zajęć.  
  • Prosimy również aby każde dziecko obowiązkowo miało spakowaną czystą maseczkę, na wypadek wyjścia poza obiekt JCK przy ulicy 1 Maja 60, buty na zmianę oraz śniadanie. 
  • Poniżej znajdują się do pobrania: RODO (Zgoda na przetwarzanie danych osobowych), PROCEDURY oraz OŚWIADCZENIE o zapoznaniu się z Procedurami organizacji zajęć i pobytu dzieci, młodzieży i dorosłych w Jeleniogórskim Centrum Kultury w Jeleniej Górze w warunkach zagrożenia epidemiologicznego COVID- 19.
  • Rodzic lub opiekun prawny zapisanego dziecka zobowiązany jest do wydrukowania, podpisania i dostarczenia w pierwszym dniu pobytu wyżej wymienionego oświadczenia oraz zgody RODO. 

Procedury organizacji zajęć do pobrania: tutaj
Oświadczenie do pobrania: tutaj

RODO (Zgoda na przetwarzanie danych osobowych): tutaj

 

 

DKF repertuar na wrzesień 2020
Ostatnia Góra, Don Gilliam i olbrzyn, Oficer i szpieg, Balon, xABo: Ksiądz Boniecki. Oto filmy, które wyświetlimy we wrześniu w naszym kinie DKF.
Stand-up: Błażej Krajewski
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni. Błażej zaprezentuje swój najnowszy program pt. "Komedia Pomyłek"  poza Nim na scenie pojawi się także support.