Otwieramy internetowy Jeleniogórski Jarmark Świąteczny

UWAGA, UWAGA! NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY TYLKO DO 13 GRUDNIA!

Jesteś przedsiębiorcą i zajmujesz się świątecznym rękodziełem? 
Prowadzisz restaurację i przygotowujesz do sprzedaży potrawy świąteczne? 
Skontaktuj się z nami: otwieramy internetowy Jeleniogórski Jarmark Świąteczny. 

Tworzymy listę rękodzielników/drobnych przedsiębiorców z Jeleniej Góry oraz okolicy, którzy tworzą i sprzedają bożonarodzeniowe ozdoby.
Wyślij podstawowe informacje o prowadzonej przez Ciebie działalności (opisz krótko asortyment, podaj adres, kontakt, jeśli masz – podeślij zdjęcia) na e-maila jarmark@jeleniagora.pl a my umieścimy Twoją ofertę na nowo tworzonej stronie jarmarku (adres podamy wkrótce). 
Napisz też, czy oferujesz dostawę ozdób do domu klienta. Jarmark ruszy 6 grudnia 2020 roku, ale na zgłoszenia od wystawców czekamy już od dzisiaj.

Zapraszamy na nasz fb www.facebook.com/jarmarkjeleniagora/ oraz stronę www.jarmark.jeleniagora.pl


Akcję organizują Miasto Jelenia Góra oraz Jeleniogórskie Centrum Kultury.

Art & Glass Festiwal – PROGRAM
Niezwykły weekend w Karkonoszach? Oczywiście na ART GLASS FESTIVAL! Organizowany w dniach 26-27 czerwca Art Glass Festival to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki, rzemiosła i szkła, który co roku, na dwa dni zmienia Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze w miejsce pełne znakomitej zabawy, tajemnic i niezwykłych emocji.
Liga Rocka / 22.11.19
Po tak entuzjastycznym pierwszym po wakacyjnym koncertowym przyjęciu Ligi Rocka przyszedł czas na odsłonę kolejnych interesujących zespołów ubiegających się o wejście do majowego Finału.