Otwieramy internetowy Jeleniogórski Jarmark Świąteczny

UWAGA, UWAGA! NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY TYLKO DO 13 GRUDNIA!

Jesteś przedsiębiorcą i zajmujesz się świątecznym rękodziełem? 
Prowadzisz restaurację i przygotowujesz do sprzedaży potrawy świąteczne? 
Skontaktuj się z nami: otwieramy internetowy Jeleniogórski Jarmark Świąteczny. 

Tworzymy listę rękodzielników/drobnych przedsiębiorców z Jeleniej Góry oraz okolicy, którzy tworzą i sprzedają bożonarodzeniowe ozdoby.
Wyślij podstawowe informacje o prowadzonej przez Ciebie działalności (opisz krótko asortyment, podaj adres, kontakt, jeśli masz – podeślij zdjęcia) na e-maila jarmark@jeleniagora.pl a my umieścimy Twoją ofertę na nowo tworzonej stronie jarmarku (adres podamy wkrótce). 
Napisz też, czy oferujesz dostawę ozdób do domu klienta. Jarmark ruszy 6 grudnia 2020 roku, ale na zgłoszenia od wystawców czekamy już od dzisiaj.

Zapraszamy na nasz fb www.facebook.com/jarmarkjeleniagora/ oraz stronę www.jarmark.jeleniagora.pl


Akcję organizują Miasto Jelenia Góra oraz Jeleniogórskie Centrum Kultury.

DKF Klaps w KWIETNIU | repertuar
Art&Glass Festiwal | BARANOVSKI | 04.09.2022
BARANOVSKI a właściwie Wojciech Baranowski, to polski muzyk urodzony 29 lipca 1991 roku w Opocznie. Szerzej znany publice jako wokalista, jest również producentem i twórcą tekstów piosenek. Początkowo dał się poznać dzięki nagraniom i występom z polskim zespołem XXANAXX, to już w roku 2018 zdecydował się na rozpoczęcie własnej muzycznej kariery solowej. Był to doskonały wybór, ponieważ niewiele ponad rok później miał na swoim koncie liczny dorobek artystyczny.