Otwieramy internetowy Jeleniogórski Jarmark Świąteczny

UWAGA, UWAGA! NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY TYLKO DO 13 GRUDNIA!

Jesteś przedsiębiorcą i zajmujesz się świątecznym rękodziełem? 
Prowadzisz restaurację i przygotowujesz do sprzedaży potrawy świąteczne? 
Skontaktuj się z nami: otwieramy internetowy Jeleniogórski Jarmark Świąteczny. 

Tworzymy listę rękodzielników/drobnych przedsiębiorców z Jeleniej Góry oraz okolicy, którzy tworzą i sprzedają bożonarodzeniowe ozdoby.
Wyślij podstawowe informacje o prowadzonej przez Ciebie działalności (opisz krótko asortyment, podaj adres, kontakt, jeśli masz – podeślij zdjęcia) na e-maila jarmark@jeleniagora.pl a my umieścimy Twoją ofertę na nowo tworzonej stronie jarmarku (adres podamy wkrótce). 
Napisz też, czy oferujesz dostawę ozdób do domu klienta. Jarmark ruszy 6 grudnia 2020 roku, ale na zgłoszenia od wystawców czekamy już od dzisiaj.

Zapraszamy na nasz fb www.facebook.com/jarmarkjeleniagora/ oraz stronę www.jarmark.jeleniagora.pl


Akcję organizują Miasto Jelenia Góra oraz Jeleniogórskie Centrum Kultury.

NOWY TERMIN! Koncert: Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz | 09.04.2021
Zapraszamy serdecznie na koncert Alicji Majewskiej! Artystka wystąpi z koncertem  9 kwietnia 2021  o godzinie 19.00  w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Akompaniował będzie Alicji Majewskiej znakomity pianista i kompozytor wielu przebojów piosenkarki Włodzimierz Korcz.
Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
Jeleniogórskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza zespoły klasowe ze szkół podstawowych powiatu jeleniogórskiego do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Zgłoszenia uczestnictwa do 13 listopada, na gotowe szopki czekamy do 10 grudnia.