Oferta zajęć edukacyjnych w Jeleniogórskim Centrum Kultury

Szanowni Państwo ! 

Zapraszamy do uczestnictwa w naszych PRACOWNIACH  EDUKACYJNYCH

Mamy nadzieję, że mimo utrudnień związanych z procedurami sanitarnymi skorzystacie Państwo z naszej oferty. Ze swojej strony uczynimy wszystko, aby warunki pracy były dla Państwa bezpieczne i w miarę możliwości komfortowe. W związku z zaistniałą sytuację sanitarno – epidemiologiczną zmuszeni zostaliśmy ograniczyć ilość uczestników w poszczególnych pracowniach, ze względu na ich powierzchnię i obowiązujące do tej pory przepisy. 

Informujemy, że wszystkie wpłaty za zajęcia, powinny być uiszczane wyłącznie poprzez przelewy internetowe. Prosimy o szczegółowe podanie dyspozycji na przelewie. (Imię nazwisko, nazwa pracowni, określenie czasu za jaki wpłacana jest należność, np. semestr 1 / 2020)
Pierwszeństwo w  zapisach będą miały osoby, które wpłaciły należność za drugi semestr 2019/20 (tj. od lutego do czerwca 2020 r). W związku z epidemią te zajęcia nie odbyły się. Kwota ta zostanie przeniesiona na semestr pierwszy 2020/2021 roku, po odliczeniu kilku początkowych zajęć które odbyły się w tymże semestrze, a także ewentualnej dopłacie w przypadku wzrostu należności wg nowego cennika .
Prosimy naszych stałych uczestników zajęć o deklarację czy obecnie będą uczestniczyć w zajęciach .Deklarację należy zgłosić do dnia 10 września, co jest równoznaczne z zapisaniem się do pracowni. O przyjęciu do pracowni decyduje kolejność zgłoszeń (zapisów), pozostałe osoby zostają zapisane na listę rezerwową i są przyjmowane w momencie rezygnacji osób zakwalifikowanych. Uczestnicy mogą zapisywać się do pracowni w dowolnym terminie, po ustaleniu wolnych miejsc z instruktorem.
W pracowniach określone zostały terminy rozpoczęcia zajęć oraz zajęcia organizacyjne. ORGANIZATORZY PROSZĄ O WCZEŚNIEJSZE ZAPISY telefoniczne pod numerem 75 64 23 880. Przyjście bez zapisu do określonej pracowni nie musi być jednoznaczne z przyjęciem określonego uczestnika. Zajęcia odbywają się w cyklu szkolnym. W większości pracowni obowiązuje system opłat semestralnych (nie dotyczy pracowni witraży, kursów komputerowych oraz zajęć tanecznych). Opłaty za poszczególne semestry reguluje Cennik Opłat Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Trzy tygodnie, po rozpoczęciu zajęć należy daną opłatę uiścić bezpośrednio w sekretariacie JCK lub na konto JCK

UWAGA! Zajęcia dla dzieci szkolnych i przedszkolnych będą się odbywały od października do końca maja.
W czerwcu nie będziemy prowadzić zajęć.
Sekcje i pracownie dla osób dorosłych pracują do końca czerwca. 

Numer konta do wpłaty: 

Bank Millennium S.A. Jelenia Góra
02 1160 2202 0000 0000 4558 9216 
Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, 58-500 Jelenia Góra

Pełna oferta zajęć dostępna tutaj.

FERIE ZE SZTUKĄ 2022 w Jeleniogórskim Centrum Kultury | program, informacje dla opiekunów
Zapraszamy do zapoznania się z programem Ferii ze sztuką 2022 w JCK Relax przy ulicy 1 Maja.
DKF Klaps | repertuar CZERWIEC 2022
Zapraszamy na ostatnie w tym sezonie filmy w ramach wtorkowego DKF Klaps!