Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz | 10.11.2021 | Koncert odwołany

Szanowni Państwo, informujemy, że koncert zaplanowany na 10 listopada 2021 roku o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury został odwołany. Prosimy zapoznać się z informacją dotyczącą zwrotu biletów. 

Zwrotu biletów w zależności od formy zakupu biletu mozna dokonać w następujący sposób:

  • Zakup dokonany w kasie biletowej: Zwrotu można dokońać osobiście w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30. Kasa czynna od 7 września (od wtorku od piątku) w godzinach 13:00 - 18:00.
  • Zakup dokonany przez system sprzedaży internetowej: Zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.

W przypadku dodatkowych pytać prosimy o kontakt telefoniczny 75 64 78 884 lub mailowy impresariat@jck.pl

 

Tetra Verbum zagra na sali widowiskowej Muflona!
1 marca 2022 o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na spektakl „BAR”, który jest kolejną propozycją Teatru VERBUM działającego od kilku sezonów w JCK w Jeleniej Górze.
Liga Rocka / 22.11.19
Po tak entuzjastycznym pierwszym po wakacyjnym koncertowym przyjęciu Ligi Rocka przyszedł czas na odsłonę kolejnych interesujących zespołów ubiegających się o wejście do majowego Finału.