Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz | 10.11.2021 | Koncert odwołany

Szanowni Państwo, informujemy, że koncert zaplanowany na 10 listopada 2021 roku o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury został odwołany. Prosimy zapoznać się z informacją dotyczącą zwrotu biletów. 

Zwrotu biletów w zależności od formy zakupu biletu mozna dokonać w następujący sposób:

  • Zakup dokonany w kasie biletowej: Zwrotu można dokońać osobiście w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30. Kasa czynna od 7 września (od wtorku od piątku) w godzinach 13:00 - 18:00.
  • Zakup dokonany przez system sprzedaży internetowej: Zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.

W przypadku dodatkowych pytać prosimy o kontakt telefoniczny 75 64 78 884 lub mailowy impresariat@jck.pl

 

Teatr 55 - Spektakl Pożądanie w cieniu pokrywki
„Pożądanie w cieniu pokrywki” autorstwa Jacka Getnera, to sztuka o świecie iluzji, któremu wciąż ulegamy. Odpowiednio opakowany, bezczelnie sprzedaje nam nasze własne marzenia. Dajemy się nabiera, ponieważ, bez względu na wszystko, wciąż pragniemy wierzy, że nieosiągalne jednak jest możliwe do zdobycia.
Spektakl “Malala. Dziewczyna z kulą w głowie”
Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od organizatora spektakl "Malala. Dziewczyna z kulą w głowie", który miał odbyć się w piątek 30.10.2020 zostaje odwołany. O nowej dacie spektaklu poinformujemy wkrótce.