Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz | 10.11.2021 | Koncert odwołany

Szanowni Państwo, informujemy, że koncert zaplanowany na 10 listopada 2021 roku o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury został odwołany. Prosimy zapoznać się z informacją dotyczącą zwrotu biletów. 

Zwrotu biletów w zależności od formy zakupu biletu mozna dokonać w następujący sposób:

  • Zakup dokonany w kasie biletowej: Zwrotu można dokońać osobiście w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30. Kasa czynna od 7 września (od wtorku od piątku) w godzinach 13:00 - 18:00.
  • Zakup dokonany przez system sprzedaży internetowej: Zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.

W przypadku dodatkowych pytać prosimy o kontakt telefoniczny 75 64 78 884 lub mailowy impresariat@jck.pl

 

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W „WARSZTACIE MUZYKI CYFROWEJ”
Drodzy Nastolatkowie, drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy na Polsko-Niemiecką Wymianę Młodzieży „Warsztaty muzyki cyfrowej” w dniach od 08.08. do 14.08.2022 r. w Steinhaus Bautzen! W ramach różnych warsztatów podczas tego polsko-niemieckiego spotkania wakacyjnego będziecie mogli dużo odkryć i nauczyć się!
Oferta zajęć edukacyjnych w Jeleniogórskim Centrum Kultury
Zapraszamy do uczestnictwa w naszych pracowniach edukacyjnych. Przygotowaliśmy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.