Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz | 10.11.2021 | Koncert odwołany

Szanowni Państwo, informujemy, że koncert zaplanowany na 10 listopada 2021 roku o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury został odwołany. Prosimy zapoznać się z informacją dotyczącą zwrotu biletów. 

Zwrotu biletów w zależności od formy zakupu biletu mozna dokonać w następujący sposób:

  • Zakup dokonany w kasie biletowej: Zwrotu można dokońać osobiście w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30. Kasa czynna od 7 września (od wtorku od piątku) w godzinach 13:00 - 18:00.
  • Zakup dokonany przez system sprzedaży internetowej: Zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.

W przypadku dodatkowych pytać prosimy o kontakt telefoniczny 75 64 78 884 lub mailowy impresariat@jck.pl

 

DKF Klaps wraca po wakacjach! | repertuar wrzesień 2021
Szanowni Państwo, ponownie wracamy z DKF Klaps do Sali Widowiskowej JCK! Zobaczcie repertuar na wrzesień 2021.
Spotkanie: Czym jest solidarność w czasach konfliktu? | 14.06.22
Coraz częściej stajemy przed wielkimi wyzwaniami - pandemia, kryzys migracyjny na granicy z Białorusią, obecnie trwająca ponad dwa miesiące wojna w Ukrainie… Co dzisiaj znaczy dla nas solidarność? Jak możemy się wspierać i współpracować w obliczu takich prób? Jak możemy być ze sobą i rozmawiać o trudnych emocjach?