Premiera: SEN_kartoteka improwizacje / TEATR limitowana edycja | 26.06.2020

UWAGA NOWY TERMIN KONCERTU!

  • Bilety zakupione przed zmianą terminu na wydarzenia zachowują ważność! Istnieje możliwość zwrotu biletu ze względu na zmianę terminu za okazaniem paragonu lub faktury.
  • Na wydarzenia odwołane, zwroty biletów można dokonywać w zależności od formy zakupu biletu:
  • Zakup dokonany w kasie biletowej: Kasa biletowa JCK przy ul. Bankowej 28/30 czynna: wtorki 09, 16, 23, 30.06 oraz  piątki 12, 19, 26.06 w godzinach 10.00 - 17.00. Wszelkie zwroty za bilety zakupione w kasie biletowej, prosimy zgłaszać telefonicznie ww. terminach pod nr telefonu 75 647 88 84. W celu sprawnego przeprowadzenia transakcji oraz w związku z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, będziemy Państwa informować o terminach i godzinach możliwego dokonania zwrotu. 
  • Zakup dokonany przez system sprzedaży internetowej: Zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.
  • Zwroty na wszystkie odwołane wydarzenia będą realizowane do końca czerwca 2020 roku.

Informujemy, że w związku z reżimem sanitarnym połowa miejsc w sali będzie wyłączona. Bilety zakupione w przedsprzedaży zachowują ważność. Informujemy również że miejsca wskazane na bilecie nie obowiązują, a miejsca na sali będą nienumerowane. ZGODNIE Z WYTYCZNYMI MKiDN, przypominamy, że podczas spektaklu widownia zobowiązana jest do zasłaniania ust i nosa. 

Premiera: SEN_kartoteka improwizacje / TEATR limitowana edycja 
26.06.2020 godzina 17:00
Sala Widowiskowa JCK ul. Bankowa 28/30 


Inspiracja: Tadeusz Różewicz, Kartoteka 
Reżyseria: Łukasz Duda
Inspicjent: Anita Glasder 
Muzyka: Krzysztof Mikołajczak 
Dźwięk: Robert Kuryś, Piotr Warszewski 
Światło: Łukasz Izdebski, Łukasz Duda 
Opracowanie plastyczne: Magdalena Rzeszutek 

W śnie: Alicja Gargaś, Marzena Giemza, Bożena Tarłowska, Anna Chrostek,

Śnią: Marlena Gardeła, Natalia Karasiewicz, Danuta Chrostek, Anna Glasder, Katarzyna Konstantino, Barbara Staroń, Sara Jedlińska, Julia Konopka, Daria Zagozda, Julia Mikołajczak, Michał Marek, Piotr Gargaś, Łukasz Krupiński, Kacper Tarłowski, Krystian Giemza, Kamil Bogdan

„Według słów krytyków, Różewicz zaczął robić szkice do „Kartoteki” około 1957 roku, pod wpływem „Krzeseł” Ionesco. Pierwodruk i pierwsze wystawienie miały miejsce w tym samym, 1960 r. W toku swego literackiego „bytowania” sztuka ta doczekała się kilkunastu przekładów. Na powodzenie wpłynęła jej programowa antyteatralność. Brak tu jedności czasu i miejsca, akcja jest poszarpana, epizodyczna, podobnie jak sam bohater. Jego życie składa się z luźnych, oderwanych od siebie fragmentów, które trzeba odnaleźć i poukładać we właściwej kolejności” W Kartotece młodych poszukiwaczy teatru, obserwujemy zmagania absurdalnych postaci, dostrzegając dwuczasowy bieg akcji. Ich statyczność i chaos sceniczny przypomina poszukiwanie straconego czasu, w którym bohaterowie się zagubili. Kartoteka Teatru Limitowana Edycja to sceniczne fiszki, porozrzucane w przestrzeni i czasie, na które widz wpada lub którymi jest adorowany. Nowy spektakl Limitowanej Edycji to przede wszystkim doskonała zabawa i lekcja wyjątkowego spotkania z widzem. Spektakl powstał we współpracy Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa w Jeleniej Górze i Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

 

DKF repertuar na listopad 2020
Zapraszamy na listopadowe kino DKF Klaps.
DKF repertuar na styczeń 2020
Solid Gold, Dwóch Papieży, Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia oraz Irlandczyk! Oto filmy, które wyświetlimy w styczniu w naszym kinie DKF.