Taniec Flamenco i Orientalny

Taniec Flamenco i Orientalny
Zajęcia we wtorki

Rozpoczęcie zajęć 14 września 2021 r.


godz. 17:00 – flamenco
godz. 18:00 – taniec orientalny


FLAMENCO - rytmiczne,  pasjonujące , pełne ekspresji pochodzi z Hiszpanii. Jest to taniec cyganów andaluzyjskich. Rozwija poczucie rytmu i koordynacje. Pozwala na ukazanie swoich emocje, radości, smutku i gniewu. 
 
TANIEC ORIENTALNY - wywodzi się z Egiptu. Charakteryzuje się dynamicznymi ruchami bioder, falującymi ruchami tułowia i rąk. Rozwija gracje, wzmacnia mięśnie nóg i brzucha. Buduje poczucie wartości i pewności siebie.

Koszt zajęć 80 PLN za miesiąc
Instruktor Kaja Szczepańska 
Zajęcia JCK ul Bankowa 28/29 

 

 

Nauka języka angielskiego dla przedszkolaków
Zajęcia opierają się na  połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego. Jest to bezstresowe osłuchiwanie się z językiem angielski poprzez zabawy z rytmem,  piosenkami i ruchem.  Opowieści ruchowe, elementy rytmiki oraz ćwiczenia ogólno usprawniające  rozwijają  wyobraźnię i pamięć dzieci, a także wzmacniają ciało i poprawiają jego koordynację, prawidłowe napięcie oraz gibkość.
Komputer Dorosłego Człowieka
Komputer jako przyjazne urządzenie codziennego użytku. W programie m.in.:obsługa komputera, formatowanie tekstów, poczta elektroniczna, komunikatory (obsługa portalów społecznościowych, Skype), płacenie rachunków przez internet, zamawianie biletów, kopiowanie danych z płyty CD, pamięci przenośnej USB  itd.