Liga Rocka

Najważniejszy przegląd zespołów rockowych i metalowych w regionie powraca po rocznej przerwie! Liga Rocka - festiwal z wieloletnią tradycją, dobrze znany wszystkim mieszkańcom znów pojawi się na mapie jeleniogórskich wydarzeń artystycznych. Przez ponad 20 lat na deskach sali koncertowej “Nova” Jeleniogórskiego Centrum Kultury, zademonstrowało swoją twórczość prawie 500 zespołów z całej Polski. Występ podczas Ligi Rocka, to niebywała okazja dla młodych zespołów, by zaprezentować się w profesjonalnych warunkach szerszej publiczności, a także wystąpić przed Jury, które od lat tworzą czołowi polscy muzycy oraz dziennikarze radiowi. W tym roku dla uczestników przygotowywanych jest wiele niespodzianek, o których informacje pojawiać się będą regularnie na portalach społecznościowych Ligi Rocka.

Każdy Finał imprezy kończy się koncertem gwiazdy, przed którą występują finaliści poszczególnych koncertów eliminacyjnych. Podczas tego wydarzenia gościliśmy już takie zespoły jak: Turbo, Lipali, TSA, Acid Drinkers, Coma, Oddział Zamknięty oraz Nocny Kochanek.

Podczas Finału profesjonalne Jury wybiera NAJLEPSZY ZESPÓŁ, który poza nagrodą pieniężną, otrzymuje także inne nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne zespoły, do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Ligi Rocka.

Informacje szczegółowe:

Kontakt: Jarosław Jazienicki, tel. 663 715 586

e-mail: ligarocka2022@gmail.com

https://www.facebook.com/Liga.Rocka/

 


Informacje dla zespołów dotyczące zgłoszeń:

  • regulamin udziału w Lidze Rocka: tutaj
  • elektroniczny formularz zgłoszeniowy: tutaj
  • regulamin (CZ): tutaj
Biennale Fotografii Górskiej
To największa impreza  fotograficzna o tematyce górskiej w Polsce, organizowana od ponad czterdziestu lat w Jeleniej Górze. W ramach Biennale odbywa się konkurs fotograficzny, adresowany  do wszystkich fotografujących góry, ich piękno i wszelkie przejawy ludzkiej aktywności na terenach górskich.
Skok w blok
Skok w blok to animacyjno-artystyczny projekt, realizowany każdego lata od 2008 roku, którego celem jest aktywizacja oraz przeciwdziałanie dysfunkcjom, zarówno społecznych, mentalnych, rozwojowych pośród najmłodszych oraz kulturowych i osobistych pośród rodziców i opiekunów.