Zajęcia musicalowe – taniec , śpiew , teatr – „TAKT”

Zajęcia musicalowe – taniec , śpiew , teatr – „TAKT”

Dzieci 9 – 11 lat

PONIEDZIAŁEK  godz 16- 17.30  
Początek zajęć 02.10. 2023

Instruktor : Karolina Wojtko
Wokalistka, aktorka, coach w Studio Aktorstwa i Głosu we Wrocławiu członkini Stowarzyszenia Trenerskiego Stop - organizacji pozarządowej. Współpracuje z wieloma ośrodkami kultury w Jeleniej Górze i w kraju. Prowadziła cykliczne zajęcia z emisji głosu i rytmiki w szkołach na pomorzu. Posiada znakomite umiejętności dydaktyczne do pracy z dziećmi. 

Program: 
Cykliczne zajęcia z musicalu czyli śpiewu, ruchu, tańca, gry aktorskiej to pełen zakres rozwoju artystycznego, który kształtuje wrażliwość od najmłodszych lat.
Dzięki takim zajęciom dzieci kształtują swoją sylwetkę, aparat mowy, poprawia się dykcja, świadomość sceniczna. Dzięki zajęciom te małe osóbki w przyszłości nie będą się bały wyrażać swojego zdania, wychodzić na scenę i przemawiać publicznie. Najcenniejsze w tej pracy  wydaje się być to iż,  musical jest  pracą  zespołową. Tu nie ma rywalizacji, tu uczymy się wsparcia, wzajemnej empatii,  wszyscy  jednakowo pracujemy na efekt końcowy, czyli mały spektakl musicalowy.
Podczas zajęć dzieci powinny posiadać obuwie zmienne, które powinno być lekkie i wygodne, luźne ubranie typu leginsy, t-shirt, dres. Dodatkowo prosimy, by dzieci za każdym razem miały przy sobie wodę i przekąskę.

Odpłatność 120 zł za miesiąc
Sala Kameralna nr 6


Początek zajęć 02.10.2023
Na pierwszych zajęciach odbędzie się 15 minutowe spotkanie z rodzicami.
 

MaMalucha Akademia Mamy i Malucha
Pod czujnym okiem znakomitego i doświadczonego pedagoga, dzieci i mamy doświadczają wyjątkowej okazji integracji społecznej w językowym i kulturowym tyglu. Zabawy są oparte o elementy rytmiki z muzyką, a rozwój motoryczny jest wspomagany zajęciami sensorycznymi i plastycznymi . Głównym celem warsztatów MaMalucha jest wspólna zabawa w radości i śmiechu by ewentualne problem y i spor y rozwiązywać ze spokojem i poszanowaniem wszystkich.
Pracownia teatralna STA-ART workshop
Warsztat teatralny STA-ART. Prowadzony jest w JCK od 2007 roku. Nadrzędnym celem zajęć jest wychowanie i kształcenie poprzez teatr. Zgłębiając tajniki warsztatu teatralnego, konstrukcji scenariusza i metaforyki znaków teatralnych, młodzież uczy się analizy i rozumienia różnych systemów semiotycznych. Ponadto uczestnicy pozbywają się nieśmiałości, uczą się wystąpień publicznych, stymulują własną kreatywność.