Pracownia Witraży

Pracownia Witraży

poniedziałek, godz. 16:00 – 19:00
wtorek, godz. 9:00 – 12:00
środa, godz. 15:00 – 18:00
czwartek, godz. 12:00 – 15:00

Początek zajęć: 02.09.2024

Uczestnicy:
osoby w wieku 16+

Instruktor:
Edyta Kulla
– dyplom na Wydziale Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Autorka wystaw indywidualnych. Prowadzi warsztaty twórcze z zakresu szkła i ceramiki.

Program:Realizowanie programu szkolenia w zakresie dwóch technik witrażowych Tiffany (taśma miedziana), profil ołowiany( szpros ). Urozmaicenie zajęć o wypalanie w piecu elektrycznym, flusing i autorskie techniki zdobienia szkła. Wiedza teoretyczna z technologii i historii szkła,historii sztuki i zagadnień dotyczących podstaw wie d zy akademickiej na tematy: kolor, projektowanie, percepcja.

Odpłatność za miesiąc: 190 zł

Ilość miejsc ograniczona
Pracownia - pasaż, ul. 1 Maja 60

WARSZTATY LEGO 
Podczas warsztatów tworzymy wszelkiego rodzaju budowle jak i konstrukcje z wykorzystaniem kloców Lego oraz prostego programowania. Dzięki zabawie pobudzamy u dzieci wyobraźnie przestrzenną, spostrzegawczość jak i kreatywność. Jeśli Twoje dziecko lubi budować i tworzyć z klocków lego to zdecydowanie zajęcia dla Niego.
WARSZTATY TAŃCA NOWOCZESNEGO
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci początkujących oraz zaawansowanych w podziale na grupy. Taniec nowoczesny jest połączeniem różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, breakdance. Zawsze przynosi mnóstwo satysfakcji, pozytywnie nastraja do świata i poprawia humor. Wymaga energii, poświęcenia i czasu. Uprawiany systematycznie i z powołania staje się pasją.