Pracownia Witraży

Pracownia Witraży

poniedziałek, godz. 16:00 – 19:00
wtorek, godz. 12:00 – 15:00
środa, godz. 12:00 – 15:00
czwartek, godz. 12:00 – 15:00

Początek zajęć: 5 września 2022

Uczestnicy:
osoby w wieku 16+

Instruktor:
Edyta Kulla
– dyplom na Wydziale Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Autorka wystaw indywidualnych. Prowadzi warsztaty twórcze z zakresu szkła i ceramiki.

Program:Realizowanie programu szkolenia w zakresie dwóch technik witrażowych Tiffany (taśma miedziana), profil ołowiany( szpros ). Urozmaicenie zajęć o wypalanie w piecu elektrycznym, flusing i autorskie techniki zdobienia szkła. Wiedza teoretyczna z technologii i historii szkła,historii sztuki i zagadnień dotyczących podstaw wie d zy akademickiej na tematy: kolor, projektowanie, percepcja.

Odpłatność za miesiąc: 170 zł

Ilość miejsc ograniczona
Pracownia - pasaż, ul. 1 Maja 60

WARSZTATY LEGO 
Podczas warsztatów tworzymy wszelkiego rodzaju budowle jak i konstrukcje z wykorzystaniem kloców Lego oraz prostego programowania. Dzięki zabawie pobudzamy u dzieci wyobraźnie przestrzenną, spostrzegawczość jak i kreatywność. Jeśli Twoje dziecko lubi budować i tworzyć z klocków lego to zdecydowanie zajęcia dla Niego.
Nauka języka angielskiego dla przedszkolaków
Zajęcia opierają się na  połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego. Jest to bezstresowe osłuchiwanie się z językiem angielski poprzez zabawy z rytmem,  piosenkami i ruchem.  Opowieści ruchowe, elementy rytmiki oraz ćwiczenia ogólno usprawniające  rozwijają  wyobraźnię i pamięć dzieci, a także wzmacniają ciało i poprawiają jego koordynację, prawidłowe napięcie oraz gibkość.