Pracownia Plastyczna Dotyk Piękna

czwartki: godz. 16:00 - 18:00

Początek zajęć: 16 września 2021, godzina 16:00

Uczestnicy: młodzież szkół gimnazjalnych, obecnych licelanych (14 - 18 lat)

Instruktor: Ewelina Wojtowicz - ukończyła Uniwersytet Sztuk Pięknych w Ulster w Wielkiej Brytanii – kierunek Sztuki Piękne Pięknych Użytkowe. Pracowała twórczo, realizując swoje autorskie pomysły w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Austrii i w Stanach Zjednoczonych. Interesuje ją zarówno praca z dziećmi jak i dorosłymi. Autorka wielu artystycznych projektów, niejednokrotnie nagradzana za swoje projekty.

Program:
Program zajęć oparty jest na zadaniach rozwijających umiejętności warsztatowe jak i percepcję w sztukach plastycznych takich jak ; rysunek , grafika warsztatowa, , malarstwo oraz techniki mieszane. Uczestnicy ucząc się warsztatu powinni równocześnie budować swoją świadomość. Do głównych zagadnień tematycznych w poszczególnych technikach dodatkowo będą wprowadzone ćwiczenia przybliżające pojęcia sztuki w przestrzeni publicznej oraz alternatywnych dróg dotarcia do odbiorcy. Dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł odkryć swojej praktyce zarówno piękno , jego znaczenie, jak i to w jaki sposób działa ono w lokalnej społeczności oraz jaka rola może stać przed młodym artystą dzisiaj.

Odpłatność: 60 zł / miesiąc 
we wrześniu 2021 - 45 zł


Sala 102, ul. 1 Maja 60

Modern Flamenco i Klasyka Hiszpańska
Klasyka Hiszpańska Jest to unikalne połączenie elegancji klasycznego baletu i dynamicznego, nacechowanego emocjami flamenco. Żaden z innych tańców nie łączy w sobie tak spójnie tych przeciwstawnych cech. Modern Flamenco Styl inspirowany klasycznym tańcem flamenco, uzupełniony elementami tańca współczesnego.
Nauka języka angielskiego dla przedszkolaków
Zajęcia opierają się na  połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego. Jest to bezstresowe osłuchiwanie się z językiem angielski poprzez zabawy z rytmem,  piosenkami i ruchem.  Opowieści ruchowe, elementy rytmiki oraz ćwiczenia ogólno usprawniające  rozwijają  wyobraźnię i pamięć dzieci, a także wzmacniają ciało i poprawiają jego koordynację, prawidłowe napięcie oraz gibkość.