WARSZTATY ŚPIEWY W KRĘGU

WARSZTATY ŚPIEWY W KRĘGU
Uczestnicy:  Seniorzy w wieku 50+

Koszt: 40 zł za miesiąc

Czwartki godz. 11.00 – 12.00

Zajęcia trwają od 08.09.2022r. do 25.05.2023.

Instruktorka: Agata Szmigrodzka znakomita pisarka, poetka, autorka tekstów piosenek. Prowadzi Śpiewy w Kręgu dla seniorów, które są muzyczną formą integracji i ćwiczeń poprzez wspólny śpiew. Jest również instruktorką tańca w Kręgu, orientalnego oraz flamenco. Założycielka i prowadząca grupę Hajat.
Program: Uczestnicy spotkań najpierw ćwiczą przeponę, struny głosowe oraz dykcję. Następnie razem śpiewają ulubione piosenki w przyjacielskim gronie. To znakomita forma integracji oraz treningu głosu. 
JCK Przystań Twórcza, Sala Wielofunkcyjna, ul. Cieplicka 74, tel. kontaktowy: 75 71 22 892. 
 

WARSZTATY TAŃCA NOWOCZESNEGO
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci początkujących oraz zaawansowanych w podziale na grupy. Taniec nowoczesny jest połączeniem różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, breakdance. Zawsze przynosi mnóstwo satysfakcji, pozytywnie nastraja do świata i poprawia humor. Wymaga energii, poświęcenia i czasu. Uprawiany systematycznie i z powołania staje się pasją.
Mały Teatr Tańca
W strukturach Małej Akademii Baletu od 2018 roku działa grupa Mały Teatr Tańca, tworzą go małe baletnice wyłonione ze wszystkich grup tanecznych. MTT jest miejscem twórczym, rozwijającym wyobraźnię i doskonalącym technikę baletową.