WARSZTATY LOGICZNO-MATEMATYCZNE

WARSZTATY LOGICZNO-MATEMATYCZNE

Uczestnicy: Dla dzieci w wieku 8-12 lat

Instruktor:Zajęcia prowadzi Grzegorz Troć, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Prowadzący od kilku lat warsztaty i zajęcia Lego w Szkole Matematycznej CUBE.

Program: Zajęcia są ukierunkowane na rozwijanie logicznego, strategicznego myślenia. Poprzez wykorzystanie różnego rodzaju pomocy dydaktycznych.Chcemy pokazać matematykę od zupełnie innej strony. Inaczej niż proponuję to program szkolny, inaczej niż na szkolnej lekcji matematyki.... Nie jest to rozszerzenie, ani korepetycje do szkolnych lekcji matematyki!

JCK Przystań Twórcza, Sala Wielofunkcyjna, ul. Cieplicka 74
 

PRACOWNIA MALARSKA Ryszarda Tyszkiewicza „PASJA"
Wyznawana przez artystę zasada indywidualizmu i procesu twórczego zaowocuje szczególnym podejściem do każdego uczestnika zajęć. Mogą oni liczyć na pomoc w skutecznym odnalezieniu własnej drogi twórczej i nieograniczoną swobodę wyrazu, ale też na wiele cennych uwag wzbogacających warsztat.
Charleston Broadway Jazz
Kurs inspirowany stylistyką retro, musicalem, wodewilem , zawierający również współczesne formy tańca. Czerpie garściami ze swingu, charlestona, tanga. Warsztaty dla Pań, które chcą odkryć zupełnie nowy wymiar kobiecości.