MaMalucha Akademia Mamy i Malucha

MaMalucha Akademia Mamy i Malucha

Wtorki: 10.00 - 11.30

Początek zajeć: 03.10.2023

Pracownia dla dzieci od 1-3 lat 

Instruktor:
Liliana Fularz
– nauczycielka wychowania przedszkolnego, animator Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA, trener terapii pedagogicznej, instruktor kinezjologii edukacyjnej, współautorka warsztatów dla nauczycieli promujących pedagogikę zabawy „Uczymy się bawiąc w przedszkolu i szkole”.

Program:
Mamalucha to cykl zajęć adresowanych do najmłodszych dzieci w wieku 1 – 3 lata i ich rodziców. W zajęciach uczestniczy dziecko wraz z rodzicem.
Podczas zajęć dzieci będą uczestniczyć w prostych zabawach muzycznych, manipulacyjnych i plastycznych. Będą miały możliwość samodzielnego poszukiwania i eksperymentowania. Dzięki kontaktom z innymi dziećmi zdobędą pierwsze kompetencje społeczne oraz umiejętności współpracy w grupie. Udział w zajęciach z pewnością korzystnie wpłynie na rozwój emocjonalny, intelektualny i fizyczny dzieci.
Spotkania mają swoje rytuały i stały rytm, który daje dzieciom i rodzicom poczucie bezpieczeństwa – swobodna zabawa, piosenki, działania sensoryczno – plastyczne, zabawy zespołowe, wyciszenie. 
Na zajęcia zarówno dzieci jak i rodzice przychodzą w niekrępujących ubraniach, które bez obawy można pobrudzić oraz z zapasem mokrych chusteczek. Zabieramy ze sobą buty na przebranie (zarówno dorosły jak i dziecko).

 

JCK, ul. 1 Maja 60 / Sala Kameralna

Odpłatność: 120 zł za miesiąc

PRACOWNIA MALARSKA Ryszarda Tyszkiewicza „PASJA"
Wyznawana przez artystę zasada indywidualizmu i procesu twórczego zaowocuje szczególnym podejściem do każdego uczestnika zajęć. Mogą oni liczyć na pomoc w skutecznym odnalezieniu własnej drogi twórczej i nieograniczoną swobodę wyrazu, ale też na wiele cennych uwag wzbogacających warsztat.
Aktywna Kreatywna Sobota
Propozycja oryginalnych, kreatywnych działań dla dzieci, które uwielbiają spędzać wolny czas w sposób aktywny i niekonwencjonalny. W roku ubiegłym zapoczątkowaliśmy cykl zajęć plastycznych w ramach autorskiej pracowni SZTUKU- PUKU oraz zabaw komputerowych z Minecrafta.