Uzdrawiająca moc tańca

JCK MUFLON – UZDRAWIAJĄCA MOC TAŃCA (NOWOŚĆ)
PIĄTEK
godz. 18:30-19:50

To zajęcia, dzięki którym uwolnisz się od negatywnych myśli, rozbudzisz swoją kobiecą moc, wsłuchasz się w swoje ciało, wzmocnisz je i zrelaksujesz. Dzięki połączeniu  Tribal Fusion, Belly Dance, jogi, ćwiczeń oddechowych, tańca intuicyjnego, automasażu, poprawisz swoją postawę, wzmocnisz mięśnie, nauczymy się jakie sygnały daje nam ciało i jak je wspierać.

Zajęcia prowadzi Jadwiga Sobieszczuk, od 2010 roku instruktorka tańca orientalnego. Ma na swoim koncie wiele występów w Polsce i Niemczech. Taniec jest dla niej narzędziem wspierającym samorozwój, uzdrawia i wspiera ciało i duszę. Facylitatorka programów rozwojowych z końmi, tatuażystka, artystka. Mamą dwóch chłopców, kocha przyrodę i zwierzęta. W swojej pracy bardzo mocno skupia się na potrzebach drugiego człowieka. Jej celem jest stworzenie sytuacji i miejsca, w którym bezpiecznie i w swoim tempie można rozwinąć skrzydła.

Opłata miesięczna: 60 zł
JCK MUFLON, ul. Cieplicka 172, sala widowiskowa
 

Pracownia Twórczego Dotyku
Założeniem pracowni jest edukacja twórcza poprzez zabawę. Podczas zajęć będziemy wykorzystywać techniki plastyczne, teatralne, ruchowe - stymulujące naturalny rozwój dziecka, kształtujące jego wyobraźnię. Wykorzystanie takich metod jak: relaksacja, drama, naturalny rytm, arteterapia, muzykoterapia, kinezjologia, metoda Dennisona - pozwala na rozwój sensomotoryczny uczestnika oraz kształtuje jego twórczą osobowość.
WARSZTATY RYTMICZNO-RUCHOWE DLA PRZEDSZKOLAKÓW
Zajęcia rytmiczno-ruchowe pozwalają poprawić u dzieci koordynację ruchową, poprzez ćwiczenia fizyczne w połączeniu z bodźcami dźwiękowymi. Zajęcia mają wpływ na zdolności muzyczne dzieci i na ich sprawność fizyczną oraz umysłową. Poprawiają koordynację ruchową dzieci, uczą pracy w zespole poprzez wspólne przygotowanie układu tanecznego, a przede wszystkim oraz przygotowują przedszkolaków do przyszłych występów publicznych.