Charleston Brodway Jazz

CHARLESTON  BROADWAY JAZZ

Rozpoczęcie zajęć 17 września 2021 r. godz. 20:30-22:00

Kurs inspirowany stylistyką retro, musicalem, wodewilem , zawierający również współczesne formy tańca. Czerpie garściami ze swingu, charlestona, tanga.
Warsztaty dla Pań, które chcą odkryć zupełnie nowy wymiar kobiecości. 
Jest to idealna propozycja dla Pań, które chcą spełnić swoje marzenia o tańcu i scenie, a trening traktują z lekkim przymrużeniem oka. Dla Pań, które chcą się poruszać z lekkością i gracją.
Kroki w Scenie Tańca nie muszą być wykonywane perfekcyjnie, mogą być przerysowane, charakterystyczne dla danej tancerki. 
Na zajęciach wykorzystujemy rekwizyty prawdziwej damy - nakrycia głowy, długie rękawiczki, łańcuchy pereł, niekoniecznie tych prawdziwych....
Słowem kluczem naszych warsztatów będzie METAMORFOZA: raz będziemy grzecznymi dziewczynkami, aby za chwilę zmienić się w Femme fatale.


Koszt zajęć 105 PLN za miesiąc
Instruktor Magdalena Sajko 
Zajęcia JCK ul Bankowa 28/29 

Mała Akademia Baletu
MAB ma na celu kształtowanie rozwoju dzieci poprzez taniec i muzykę w duchu dyscypliny wewnętrznej, harmonii i piękna. W strukturach Małej Akademii Baletu od 2018 roku działa grupa Mały Teatr Tańca, tworzą go małe baletnice wyłonione ze wszystkich grup tanecznych. MTT jest miejscem twórczym, rozwijającym wyobraźnię i doskonalącym technikę baletową.
Modern Flamenco i Klasyka Hiszpańska
Klasyka Hiszpańska Jest to unikalne połączenie elegancji klasycznego baletu i dynamicznego, nacechowanego emocjami flamenco. Żaden z innych tańców nie łączy w sobie tak spójnie tych przeciwstawnych cech. Modern Flamenco Styl inspirowany klasycznym tańcem flamenco, uzupełniony elementami tańca współczesnego.