Charleston Brodway Jazz

CHARLESTON  BROADWAY JAZZ

Rozpoczęcie zajęć 17 września 2021 r. godz. 20:30-22:00

Kurs inspirowany stylistyką retro, musicalem, wodewilem , zawierający również współczesne formy tańca. Czerpie garściami ze swingu, charlestona, tanga.
Warsztaty dla Pań, które chcą odkryć zupełnie nowy wymiar kobiecości. 
Jest to idealna propozycja dla Pań, które chcą spełnić swoje marzenia o tańcu i scenie, a trening traktują z lekkim przymrużeniem oka. Dla Pań, które chcą się poruszać z lekkością i gracją.
Kroki w Scenie Tańca nie muszą być wykonywane perfekcyjnie, mogą być przerysowane, charakterystyczne dla danej tancerki. 
Na zajęciach wykorzystujemy rekwizyty prawdziwej damy - nakrycia głowy, długie rękawiczki, łańcuchy pereł, niekoniecznie tych prawdziwych....
Słowem kluczem naszych warsztatów będzie METAMORFOZA: raz będziemy grzecznymi dziewczynkami, aby za chwilę zmienić się w Femme fatale.


Koszt zajęć 105 PLN za miesiąc
Instruktor Magdalena Sajko 
Zajęcia JCK ul Bankowa 28/29 

Teatr Karawana Teatr Osób Uzależnionych
Grupę teatralną tworzą osoby uzależnione i wychodzące z uzależnienia. Celem tego przedsięwzięcia jest wzmocnienie procesu terapeutycznego, ułatwienie osobom uzależnionym wyjść z wykluczenia i marginalizacji społecznej. Praca teatru jest dedykowana również tym wszystkim, którzy szukają pomysłu na alternatywne, wobec uzależnienia, formy spędzania wolnego czasu i aktywności społecznej. Praca grupy odbywa się pod stałym udziałem terapeuty, co zapewnia bezpieczeństwo i opiekę uczestnikom grupy teatralnej.
Pracownia Plastyczna Dotyk Piękna
Program zajęć oparty jest na zadaniach rozwijających umiejętności warsztatowe jak i percepcję w sztukach plastycznych takich jak; rysunek, grafika warsztatowa, malarstwo oraz techniki mieszane. Uczestnicy ucząc się warsztatu powinni równocześnie budować swoją świadomość.