Charleston Brodway Jazz

CHARLESTON  BROADWAY JAZZ

Rozpoczęcie zajęć: 21.10.2022, godz. 20:30-22:00 - GRUPA POCZĄTKUJĄCA

                                  22.10.2022, godz. 10:30-12:00 - GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Kurs inspirowany stylistyką retro, musicalem, wodewilem, zawierający również współczesne formy tańca. Czerpie garściami ze swingu, charlestona, tanga.
Warsztaty dla Pań, które chcą odkryć zupełnie nowy wymiar kobiecości. 
Jest to idealna propozycja dla Pań, które chcą spełnić swoje marzenia o tańcu i scenie, a trening traktują z lekkim przymrużeniem oka. Dla Pań, które chcą się poruszać z lekkością i gracją.
Kroki w Scenie Tańca nie muszą być wykonywane perfekcyjnie, mogą być przerysowane, charakterystyczne dla danej tancerki. 
Na zajęciach wykorzystujemy rekwizyty prawdziwej damy - nakrycia głowy, długie rękawiczki, łańcuchy pereł, niekoniecznie tych prawdziwych....
Słowem kluczem naszych warsztatów będzie METAMORFOZA: raz będziemy grzecznymi dziewczynkami, aby za chwilę zmienić się w Femme fatale.

Zajęcia prowadzi Magdalena Sajko, doświadczony instruktor i choreograf tańca flamenco i klasyki hiszpańskiej, mający praktykę w prowadzeniu zajęć z dziećmi  dorosłymi.

Swoje umiejętności zdobywała i wciąż doskonali, uczestnicząc w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych tancerzy flamenco z Hiszpanii i Niemiec: Belen Maya (solistka w scenie tańca bulerias z filmy Carlosa Saury „Flamenco”), Natalia Ferrandiz, Irene Alvarez, Ana Maria Amahi, Miguelete, Marta Robles i inni.

Ma na swoim koncie liczne występy solowe i zespołowe na terenie Dolnego Śląska, między innymi: Filharmonia Wrocławska, Sala Koncertowa Telewizji Wrocław – Festiwal „Sztuka łączy pokolenia – inspiracje flamenco”, Bolesławiecki Festiwal „Od Hiszpanii po Orient”, Teatr im. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze, Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach, Plac Ratuszowy Jelenia Góra Festiwal „Art & Glass”.

Koszt zajęć 100 PLN za miesiąc
Instruktor Magdalena Sajko 
Zajęcia JCK ul Bankowa 28/29 

Nauka Języka Angielskiego dla dzieci z klas I-II
Zajęcia opierają się na metodach ułatwiających przyswajanie języka angielskiego w szczególnym okresie dla dziecka jakim są pierwsze lata szkoły. Podstawy opan owan ia języka obcego poprzez system atykę i osłuchiwanie się z nim w przyszłości zdecydowanie ułatwia poznawanie też innych języków Metody pracy są dostosowane do wieku dzieci i przez lata wypracowane w praktyce.
Tango Argentyńskie