M-A czyli Mali Architekci

Kreatywne zajęcia dla dzieci od 10 lat
Tworzenie makiet i modeli architektonicznych
środa, godz. 16:30 do 18:00

Początek zajęć: 15 września 2021, godzina 16:30

Organizatorami projektu są Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Jeleniej Górze oraz Pracownia Projektowa SK-Architekci. Pani Architekt – Karolina Szkapiak, autorka przedsięwzięcia, zawiaduje całością akcji, wymyślając coraz to bardziej interesujące zadania. Projekt z ogromnym sukcesem działa od kilku lat w Jeleniej Górze, w JCK od lat pięciu.

Program:
Rozwijanie wyobraźni, zwiększenie możliwości manualnych u dzieci poprzez rozwiązywanie zadań, rysowanie, badanie faktur i kształtów. Samodzielna praca dziecka, podejmowanie decyzji i szukanie sposobów jak piękniej może wyglądać świat. Kształtowanie świadomości architektonicznej, umiejętności patrzenia na otaczający świat, możliwości jego zmieniania. Zajęcia dla konstruktorów, ciekawskich, poszukujących, nie tylko dla chłopaków.

Odpłatność: 100 zł / miesiąc 
we wrześniu 2021 - 75 zł

Ilość miejsc ograniczona

Sala 116, ul. 1 Maja 60

Cykl Warsztatów Świadomości Ciała, Ruchu, Przestrzeni, Głosu, Emocji i Prezentacji
Cykl Warsztatów Świadomości Ciała, Ruchu, Przestrzeni, Głosu, Emocji i Prezentacji
PRACOWNIA MALARSKA Ryszarda Tyszkiewicza „PASJA"
Wyznawana przez artystę zasada indywidualizmu i procesu twórczego zaowocuje szczególnym podejściem do każdego uczestnika zajęć. Mogą oni liczyć na pomoc w skutecznym odnalezieniu własnej drogi twórczej i nieograniczoną swobodę wyrazu, ale też na wiele cennych uwag wzbogacających warsztat.