Wznowienie działalności JCK

Szanowni Państwo,
z radością informujemy, że z dniem 1 czerwca 2020 Jeleniogórskie Centrum Kultury wznawia działalność. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich korzystających z działań JCK w czasie trwania pandemii COVID-19 wprowadzamy nowe procedury organizacji zajęć i pobytu dzieci, młodzieży i dorosłych w Jeleniogórskim Centrum Kultury.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurami organizacji zajęć i pobytu dzieci, młodzieży i dorosłych w Jeleniogórskim Centrum Kultury w warunkach zagrożenia epidemiologicznego COVID-19 oraz z oświadczeniem uczestnika zajęć.

Procedury organizacji zajęć do pobrania: tutaj
Oświadczenie do pobrania: tutaj


Informujemy również o godzinach otwarcia kasy biletowej JCK przy ulicy Bankowej 28/30.

Kasa biletowa JCK przy ul. Bankowej 28/30 czynna jest we wtorki i piątki w godzinach 10.00 – 17.00.

  • Wszelkie zwroty za bilety zakupione w kasie biletowej, prosimy w pierwszej kolejności zgłaszać telefonicznie w wyżej wymienionych terminach pod nr telefonu 75 647 88 84. W celu sprawnego przeprowadzenia transakcji oraz w związku z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, będziemy Państwa informować o datach i godzinach możliwego dokonania zwrotu. 
  • W przypadku zakupu biletów przez system sprzedaży internetowej zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.
  • Zwroty na wszystkie odwołane wydarzenia będą realizowane do końca czerwca 2020 roku.
  • Informujemy również, że na wszystkie wydarzenia, które zostały przeniesione na inny termin bilety zachowują ważność. 

 

Spotkanie z Wojciechem Smarzowskim / 10.12.2019
Zapraszamy bardzo serdecznie na wieczór Z WOJCIECHEM SMARZOWSKIM w ramach DKF Klaps. W programie: projekcja filmu autora „Wołynia” i „Kleru” oraz spotkanie z bohaterem wieczoru!
5. Dolnośląski Konkurs Fotografii Mobilnej "Obok mnie" Mamy wyniki!
Otwarcie Wystawy Pokonkursowej, Galeria pod Brązowym Jeleniem. JCK, ul 1 Maja 60, 7 marca (sobota) 2020 godz 17.00. Zapraszamy!