Wznowienie działalności JCK

Szanowni Państwo,
z radością informujemy, że z dniem 1 czerwca 2020 Jeleniogórskie Centrum Kultury wznawia działalność. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich korzystających z działań JCK w czasie trwania pandemii COVID-19 wprowadzamy nowe procedury organizacji zajęć i pobytu dzieci, młodzieży i dorosłych w Jeleniogórskim Centrum Kultury.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurami organizacji zajęć i pobytu dzieci, młodzieży i dorosłych w Jeleniogórskim Centrum Kultury w warunkach zagrożenia epidemiologicznego COVID-19 oraz z oświadczeniem uczestnika zajęć.

Procedury organizacji zajęć do pobrania: tutaj
Oświadczenie do pobrania: tutaj


Informujemy również o godzinach otwarcia kasy biletowej JCK przy ulicy Bankowej 28/30.

Kasa biletowa JCK przy ul. Bankowej 28/30 czynna jest we wtorki i piątki w godzinach 10.00 – 17.00.

  • Wszelkie zwroty za bilety zakupione w kasie biletowej, prosimy w pierwszej kolejności zgłaszać telefonicznie w wyżej wymienionych terminach pod nr telefonu 75 647 88 84. W celu sprawnego przeprowadzenia transakcji oraz w związku z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, będziemy Państwa informować o datach i godzinach możliwego dokonania zwrotu. 
  • W przypadku zakupu biletów przez system sprzedaży internetowej zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.
  • Zwroty na wszystkie odwołane wydarzenia będą realizowane do końca czerwca 2020 roku.
  • Informujemy również, że na wszystkie wydarzenia, które zostały przeniesione na inny termin bilety zachowują ważność. 

 

DKF repertuar na wrzesień 2020
Ostatnia Góra, Don Gilliam i olbrzyn, Oficer i szpieg, Balon, xABo: Ksiądz Boniecki. Oto filmy, które wyświetlimy we wrześniu w naszym kinie DKF.
Zimowe Warsztaty Artystyczne w JCK, informacje dla rodziców!
Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza dzieci do spędzenia kreatywnego wypoczynku w naszym ośrodku. Zapisy odbędą się w dniu 7 stycznia 2020 (wtorek) od godziny 9.00 w sekretariacie JCK przy ul 1 Maja 60. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapewniamy opiekę wychowawczą (w godz 8.00-16.00), interesujący program artystyczno-edukacyjny, wycieczki, wypoczynek, świetne zabawy.