Liga Rocka
2009-02-13

LIGA ROCKA – czyli czesko – polskie spotkania młodych muzyków

13.02.2009r. – godz. 17.00- Jelenia Góra
sala koncertowa „NOVA” JCK przy ul.. 1 Maja 60 w Jeleniej Górze

Pod nową nazwą Liga Rocka – czyli „ czesko – polskie spotkania młodych muzyków” rozpocznie się ogólnopolska impreza tym razem z udziałem polskich i czeskich zespołów w ramach Projektu- Przekraczamy Granice, który jest współ finansowany ze środków EFRR za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Koncerty eliminacyjne, które odbywają się na przestrzeni 7 miesięcy wyłonią 7 zespołów, które wejdą bezpośrednio do finału. Ta znana niemal w całej Polsce a na Dolnym Śląsku w szczególności impreza odbywa się regularnie od 14 lat w Jeleniej Górze.
Spośród nadesłanych przez zespoły zgłoszeń organizatorzy wyłonili 35 najciekawszych zespołów rockowych wywodzących się z różnych miejsc Polski w tym z Czech, które będą walczyć o wejście do głównego czerwcowego finału A.D. 2009. Ta impreza odbywająca się pod patronatem ogólnopolskiego Magazynu „GITARZYSTA”, Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia Wrocław oraz dziesiątki portali muzycznych daje szansę młodym, zdolnym muzykom, którzy wciąż czekają na odkrycie i debiut. Od takiego debiutu zależy bardzo dużo. Wielu interesującym i utalentowanym muzykom nie udało się tego osiągnąć. LIGA ROCKA daje w ten sposób szansę młodym zespołom nieznanym jeszcze szerokiemu odbiorcy na pokazanie się przed szerszą publicznością a także zaprezentowanie ciekawej, oryginalnej, własnej muzyki rockowej w jej różnych odcieniach oraz zdobycie pierwszych profesjonalnych szlifów.
Tym razem 13 lutego 2009r. młodzi fani punk rocka, muzyki alternatywnej, death metalu ,cross –over będą mogli zobaczyć i posłuchać na żywo podczas koncertu eliminacyjnego takie oto zespoły:
ZAJĘTE(punk rock)
INSULT (rock metal)
HEAP OF ASHES / core/ nu metal/
THE SIX POUNDER / alternative/metal/ western – swing/
BROKEN REED / reggae/ rock/
ZABEAT / rock/ Czechy/

Bilety na koncert w cenie tylko 5 zł do nabycia w sekretariacie JCK ul. 1 Maja 60 oraz ul. Bankowa 28/30
PODOBNE:
LIGA ROCKA


jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009