Ferie ze sztuką 2018
2018-01-15

Ferie ze sztuką – wypoczynek dla dzieci zorganizowany w Jeleniogórskim Centrum Kultury 15.01.2018 - 26.01.2018 (uczestnicy: dzieci w wieku 6 - 10 lat)

Wszystkie dzieci chętne do rozpoczęcia kreatywnej zabawy zapraszamy do naszego ośrodka podczas zimowych ferii. Od kilku lat proponujemy zajęcia pod hasłem „Wielkie dzieła sztuki w wykonaniu wielkich małych artystów”. Celem tych zajęć jest zapoznanie dzieci z ważnymi dla kultury dziełami sztuki. Dzieci poznają te dzieła sami stając się sami wybitnymi artystami. Technika, temat pracy, zamierzenia twórcy, przesłanie te wszystkie aspekty wydają się być bardzo ważne, instruktorzy prowadzący zajęcia uczulają dzieci na nie. Wartość edukacyjna tego zamierzenia wydaje się być bezsporna.

W tym roku zmierzymy się z Puszką zupy Campbella - Andy Warhola, geometrycznymi postaciami Pablo Picassa, afrykańskimi maskami, czy też wzburzonym morzem Turnera. Doświadczenia ubiegłych lat utwierdzają nas w przekonaniu, że historia sztuki w takiej formie jest bardzo interesująca dla dzieci i nie musi być nudna. Ferie zimowe to również czas wypoczynku, zabawy i wycieczek.

W tym roku eksperymentalnie zaproponujemy dzieciom zajęcia z Minecraftu na komputerach z przygotowanymi przez specjalistów scenariuszami zajęć. Czeka nas również Zimowy DKF dla dzieci , w środy o godz. 10:00 na który zapraszamy również dzieci z miasta (cena 5:00 PLN)

Zapisy prowadzimy od dnia 4 grudnia 2017 od godz. 9:00 – w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. 1 Maja 60. Od godziny 12:00 będziemy zapisywać dzieci również telefonicznie – tel. 75 64 23 880 (881).

Decyduje kolejność zapisów. Podczas zapisów rodzice powinni uiścić kwotę za pobyt dziecka na półkoloniach, która wynosi 150,00 PLN za tydzień pobytu. Dla dzieci legitymujących się Kartą Dużej Rodziny tygodniowy pobyt w naszym ośrodku wynosi 80,00 PLN.
jck
jck

Strona główna Firma Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009