Koncert zespołu - Dr MISIO
2017-03-31

31.03.2017, godz. 19:00
Sala Widowiskowa JCK, ul. Bankowa 28/30

UWAGA! ZMIANA TERMINU KONCERTU zespołu Arkadiusza Jakubika dr MISIO !
Jeleniogórskie Centrum Kultury uprzejmie informuje, że z przyczyn niezależnych od Organizatora planowany na 31 marca koncert zespołu Arkadiusza Jakubika Dr MISIO zostaje przeniesiony na 13 maja br. Zakupione bilety i zaproszenia zachowują ważność.
Osoby chcące zwrócić bilety mogą to zrobić w kasie JCK przy ul.Bankowej 28/30 od wtorku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00 lub w przypadku zakupu na stronie internetowej poprzez przesłanie prośby o zwrot pieniędzy za bilet na adres jck@jck.pl (UWAGA! W przypadku żądania zwrotu pieniędzy na konto prosimy o podanie numerów rezerwacji biletów).
Za utrudnienie serdecznie przepraszamy!


Grupa powstała z inicjatywy aktora Arkadiusza Jakubika. Poza Jakubikiem skład uzupełniają Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis i Jan Prościński Członkowie zespołu klasyfikują swoją muzykę jako zabawowy rock & roll.W styczniu 2013 roku grupa za pośrednictwem serwisu YouTube opublikowała pierwszy teledysk do utworu „Młodzi”, wyreżyserowany przez Wojciecha Smarzowskiego. Tego samego roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska natomiast w marcu zrealizowany został kolejny teledysk do utworu „Mentolowe papierosy” w reżyserii Bartosza Piotrowskiego, w którym poza zespołem wystąpili Katarzyna Zielińska, Katarzyna Wzorek oraz Paula Urbanek.W marcu 2013 roku ukazał się debiutancki album studyjny zespołu, zatytułowany Młodzi Nagrania zrealizowano w studiu Adama Toczko - Elektra Studio. Za produkcję muzyczną odpowiadał Olaf Deriglasoff . Grupa otrzymała Nagrodę dziennikarzy podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 oraz wystąpili w ramach Jarocin Festiwal 2013.W 2014 roku zespół wystąpił podczas dwudziestej edycji Przystanku Woodstock. Tego samego roku ukazał się drugi album studyjny grupy, zatytułowany Pogo. Za produkcję muzyczną ponownie odpowiadał Olaf Deriglasoff. W kwietniu 2017 roku ukaże się ich trzeci w dorobku album, który zespół będzie promował podczas koncertu w Jeleniej Górze 31 marca 2017.

Bilety: 35 zł przedsprzedaż, w dniu koncertu 40 zł - do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009